0

Aplikacija

Prodavac/čica u butiku Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 14-09-2018)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog
renomiranog klijenta Maestro iz Beograda radi zakup oglasnog prostora
koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Prodavac/čica u butiku
Mesto rada: Tržni centar Piramida, Novi Beograd, Beograd
Opis poslova: *Rad u butiku muških odela *Usluživanje kupaca *Prezentacija garderobe
Uslovi: *Komunikativna, ljubazna, profesionalna osoba *SSS *Radno iskustvo je poželjno
Nudimo: *Radno vreme 6 dana u nedelji po 6 sati *Redovna isplata *Jasno definisana zaduženja *Rad na odredjeno, stalni radni odnos
Napomena ;
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se
njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti. *Obavezna fotografija kandidata na radnoj biografiji.
Prijave slati na
E-mail: poslovi@partners-orka.co.rs
Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefone:
060 33 13 666
064 126 00 55
011/26 83 486
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 69 puta