1

aplikant

Sef kuhinje/šef restorana Puno radno vreme

na Partners & Orka u Subotica (Poslato na 14-09-2018)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Hotel u Subotici radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

ŠEF KUHINJE

Mesto rada: Subotica

OPIS POSLOVA

– Organizuje i stručno rukovodi i koordinira rad kuhinje i samostalno priprema sve vrste jela

– Pravovremeno vrši trebovanje svih neophodnih sirovina i materijala za svakodnevno obavljanje rada u kuhinji kao i uvid u kvalitet i ispravnost pripremljenih proizvoda.

– Izdaje naloge kuvarima za obavljanje rada i vrši kontrolu njihovog kvaliteta rada.

– Odredjuje i prilagodjava potrebama tržišta asortimanu u skladu sa zahtevima potrošača

– Predlaže posebne vrste jela kao specijalitet kuće

ODGOVORNOST U IZVRŠAVANJU POSLOVA

– Odgovoran je za zakonito i ispravno poslovanje kuhinje, tačnost primene normativa, ostvarivanje marže kao i za organoleptičku ispravnost svih namirnica

– Odgovoran je za materijalno-finansijsko poslovanje kuhinje i njenu rentabilnost

– Odgovoran je za poveren sitan inventar i osnovna sredstva

USLOVI:

VI-V stepen stručne spreme ugostiteljske struke zanimanja- kuvar.

-Radno iskustvo u trajanju od 10 godina.

-Probni rad u trajanju od 6 meseci.

-Prednost iskustvo u radu u hotelijerstvu

NUDIMO:

-Atraktivnu zaradu

-Stimulaciju za ostvarene rezultate

-Mogućnost napredovanja

OČEKUJEMO:

-Odgovornost u radu

-Posvećenost

-Inicijativnost

-Timski duh

Napomena ;
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se
njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

*Obavezna fotografija kandidata na radnoj biografiji.
Prijave slati na
E-mail: office@partners-orka.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefone:
060 33 13 666
064 126 00 55
011/26 83 486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 183 puta