1

aplikant

Projektant Montažnih Fasadnih Sistema Puno radno vreme

na Ingenieur Plan u Novi Sad (Poslato na 18-09-2018)

Biro za projektovanje i inženjering raspisuje konkurs za radno mesto: Projektant Montažnih Fasadnih Sistema

Opis posla:
projektovanje fasadnih sistema (prozora, vrata, ventilisanih,aluminijumskih, staklenih i čeličnih fasada)
izrada radioničkih crteža
komunikacija sa investitorima
rad sa inostranim tržištem

Uslovi:
završen mašinski, građevinski ili arhitektonski fakultet
dobro poznavanje MS Office, Autocad
preciznost,urednost i posvećenost poslu

Prednost:
znanje ili poznavanje nemačkog jezika
radno iskustvo u projektovanju fasadnih sistema
radno iskustvo u projektovanju i izrada radioničke dokumentacije za metalne konstrukcije
poznavanje sledećih programa LogiKal, Athena, BIM, programi za 3D modelovanje

Nudimo:
rad u mladom perspektivnom timu
fiksno radno vreme
ugovor na neodređeno
mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja

Prijava na: slobodan.milosevic@iplan.co.rs

Skoro postavljeni poslovi Ingenieur Plan

Pregledano: 965 puta