0

Aplikacija

Operater/ka u proizvodnji Puno radno vreme

na GiGroup HR Solutions d.o.o. u Stara Pazova (Poslato na 25-09-2018)

Za našeg klijenta proizvodnu kompaniju u potrazi smo za motivisanim osobama za pozciju operater/ka u proizvodnji.

Opis posla:

• Organizuje rad proizvodne linije prema važećem uputstvu;
• Kontroliše utrošak sirovina i ambalaže na proizvodnoj liniji u skladu sa tehničkim dokumentima;
• Vodi zapis o radu proizvodne linije kao što su parametri procesa, tip i mesto eventualnih zastoja na proizvodnoj liniji, korišćeni lotovi sirovina, ambalaže i poluproizvoda ( mix-a);
• Odgovoran je za proizvodnju gotovog proizvoda prema opštoj specifikaciji;
• Odgovoran je za rad mašina na propisanoj brzini;
• Odgovoran je za čišćenje, pranje i dezinfekciju mašina i linija za proizvodnju prema važećem uputstvu;
• Odgovoran je za pripremu proizvodne linije za start proizvodnje;
• Vrši primopredaju proizvodne linije operateru zaduženom za određenu proizvodnu liniju.

Zahtevi:

• Srednja stručna sprema
• Iskustvo u radu na sličnim ili istim poslovima
• Odgovornost, motivisanost i inicijativa
• Rad u tri smene

Uslovi:

• Rad u internacionalnoj kompaniji, dobri uslovi rada
• Ugovor o radu
• Organizovan prevoz sa više lokacija do Stare Pazove

Ukoliko ste zainteresovani CV pošaljite na mail regrutacija@gigroup.com
Za više informacija pozovite na broj 062/405-789

Skoro postavljeni poslovi GiGroup HR Solutions d.o.o.

Pregledano: 81 puta