2

Aplikacija

Prehrambeni tehnolog u mlekari Puno radno vreme

na Partners & Orka u Kragujevac (Poslato na 05-10-2018)

Partners and Orka radi zakup oglasnog prostora, za svog cenjenog klijenta -mlekaru iz Kragujevca, koja važi za jednog od najvećih domaćih izvoznika mlečnih proizvodna u Rusiju, uvodi evropske sisteme i standrade, proširuje kapacitete proizvodnje i prerade mleka, a sada za svoje potrebe potražuje radnike. Lokacija rada: Kragujevac, pozicija: prehrabeni tehnolog

Uslovi rada su:
-Iskustvo u radu na poziciji prehrambenog tehnologa
-Mogu kandidati sa većim ili manjim radnim iskustvom, lica koja nemaju iskustva dobijaju mogućnost obuke
-VII stepen stručne spreme, smer prehrambena tehnologija, hemijski ili srodni fakulteti (poljoprivredni tehnološki, biotehnički)
-Proaktivna osoba spremna za rad u dinamičnom okruženju
-Poželjno znanje stranog jezika

Opis posla:

-rad u prehrambenoj proizvodnji i analitičkim laboratorijima za kontrolu kvaliteta proizvoda, koordiniranje rada i vođenje tehnološkog procesa, nadgledanje automatizovanih procesa, optimzacija parametara, zavisno od osobina ulaznih sirovina, kontrolisanje i koordiniranje uzimanja uzoraka.
-Rad se obavlja u dve smene (od 8- 15h ili 15- 22h)

Nudimo:
-zaradu u iznosu od 45.000 dinara.
-Ugovor o radu na određeno vreme (period od 2 godine), a nakon toga na neodređeno

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: hr@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/12600-55; 060/331-3666; 011/2683-486; Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 117 puta