0

Aplikacija

Magacioner-viljuškarista Puno radno vreme

na LOGOS TRGOVINE DOO u Niš (Poslato na 09-10-2018)

Lokacija rada: Magacin veleprodaje ul. Milke Protić 17, Novo Selo, Niš

Opis posla:

Vrši prijem i istovar robe, ručno i viljuškarom.
Odgovoran je za pravilno uskladištenje i uredno sortiranje robe u magacinu.
Vrši izdavanje robe kupcima, održava i unapređuje odnos sa kupcima.
Vrši pripremu i utovar robe za razvoz.
Kontroliše dokumentaciju o prijemu i izdavanju robe.
Odgovoran je za praćenje zaliha, rokova i nabavku robe u magacinu.
Odgovoran je stanje robe u magacinu.
Odgovoran je za higijenu u magacinu i oko magacina.
Po potrebi vrši prevoz robe
Uslovi rada i ostali uslovi:
Sposobnost rada na viljuškaru (poželjno iskustvo).

Ukoliko smatrate da ispunjavate gore navedene uslove pozovite na 018/45 60 977 radi dalje procedure prijave

Pregledano: 135 puta