0

Aplikacija

Administrator Puno radno vreme

na Tisza Automotive d.o.o. u Senta (Poslato na 10-10-2018)

„Tisza Automotive“ d.o.o. Senta

Adresa poslodavca: 24400 Senta, Novosadski put br. 7

Kontakt telefon: 066 / 8200 – 457

E-mail: posao@tisza.rs

Facebook: https://www.facebook.com/tiszaautomotive/?ref=br_rs

Poslodavcu potrebnal lica za rad u Senti i u Bečeju

Uslovi:

IV stepen – srednja ekonomska, smer poslovni administrator ili ekonomski tehničar.
Poželjno je poznavanje engleskog jezika – osnovni nivo.
Obavezno je poznavanje i tečna upotreba srpskog kao i mađarskog jezika.
Javljanje kandidata na gore navedeni telefon.

Rok za prijavu do: 10.11.2018. god.

Opis posla:

Evidencija prisutnosti i radnih sati zaposlenih

Izdavanje isplatnih listova

Vođenje poslovne dokumentacije

Elektronska korespondencija

Rok važenja
10.11.2018.

Skoro postavljeni poslovi Tisza Automotive d.o.o.

Pregledano: 241 puta