0

Aplikacija

Operater u autoindustriji Puno radno vreme

na Tisza Automotive d.o.o. u Senta (Poslato na 10-10-2018)

„Tisza Automotive“ d.o.o. Senta

Adresa poslodavca: 24400 Senta,

Novosadski put br. 7 Kontakt telefon: 066 / 8200 – 457 E-mail: posao@tisza.rs Facebook: https://www.facebook.com/tiszaautomotive/

Opis posla: – Proizvodnja električnih kablova i snopova – Testiranje i pakovanje gotovih proizvoda

Uslovi rada i ostali uslovi:

Osnovna škola 8 razreda
Preciznost, pouzdanost
Iskustvo na sličnim poslovima je prednost, ali ne i uslov
Sigurna zarada koja ne kasni
Odličan ambijent opremljen najnovijom tehnologijom
Mogućnost napredovanja u karijeri i povećanja zarade
Rad u 2 smene (u slučaju prekovremenog rada i treće smene veća zarada je garantovana)
Obezbedjen besplatni prevoz za radnike od kuće do posla i naravno sa posla do kuće
Zainteresovani kandidati mogu da popune obrazac za manje od minut i biće pozvani: https://goo.gl/forms/j7wNHrP0WnWlPoPB2

Skoro postavljeni poslovi Tisza Automotive d.o.o.

Pregledano: 68 puta