8

Aplikacija

Radnik u proizvodnji Puno radno vreme

na TPR Jezgro 2015 Kruševac u Kruševac (Poslato na 10-10-2018)

Pozicija : radnik u proizvodnji keksa, pakovanju robe, opsluživanju mašina u proizvodnom pogonu

Uslovi: najmanje srednja stručna sprema, poželjno iskustvo u proizvodnji i prepradi hrane ali ne i uslov.

Opis posla: rad na proizvodnji keksa, pakovanju zrnaste i praškaste robe, rad na mlinu za šećer, pečenje semenki, održavanje higijene pogona, prijem i otprema robe iz magacina i drugo. Rad je po smenama.

Od kandidata se očekuje posvećenost poslu,marljivost,pedantnost, orjentisaost ka postizanju ciljeva proizvodnje.

Nudimo stabilnu i sigurnu zaradu u skladu sa rezultatima rada, dobru poslovnu klimu,mogućnost stalnodg radnog odnosa

Rok za podnošenje prijava 1.11.2018

Prijave slati isključivo na mejl: jezgro2015@gmail.com

Neblagovremeno podnete prijave neće biti uzimane u obzir. Uz CV dostaviti fotografiju . Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu uži izbor.

Pregledano: 346 puta