4

Aplikacija

Prodavačica muške garderobe u butiku Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 12-10-2018)

Parners and Orka radi zakup oglasnog postora za svog cenjenog klijenta- prodavca garderobe u tržnom centru Piramida. Lokacija rada: Novi Beograd

Uslovi rada su:
-Rad u dve smene od po 6 sati, 5 radnih dana i svake druge subote
-SSS
-Radno iskustvo nije obavezno, ali je poželjno.
-Uživanje u radu sa kupcima i osećaj za modu
- Komunikativnost, ljubaznost i usmeravanje na rezultat prodaje

Opis posla:
-aktivna prodaja i savetovanje kupcima sa kvalitetnim i stručnim informacijama

Nudimo:
- Platu od 35.000 dinara /6 sati radno vreme /
- Redovnu isplatu
- Prijavu na neodređeno i prijavu na stalni radni odnos
- Bonusi

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: hr@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/12600-55; 060/331-3666; 011/2683-486; Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 90 puta