2

Aplikacija

Sobarica Puno radno vreme

na Hotel Garson Lux u Novi Sad (Poslato na 12-10-2018)

Hotel Garson Lux 4* Garnog tipa (noćenje sa doručkom) radi oglašavanje za potrebom radnika iz oblasti domacinstva pozicija *sobarica
1 izvršioc
Uslovi za rad su *kandidati sa ili bez radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima *prednost iskustvo
Obezbedjen obrok u toku radnog vremena.
Rad u 2 smene.
Opis posla: sredjivanje i odrzavanje smestajnih jedinica i higijene
Kandidati za bliže informacije mogu doći lično na adresu Teodora Pavlovića 28 ili na kontakt telefon 021/ 467-710
Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kadrova u smislu zakonske forme
office@garsonlux.rs

Skoro postavljeni poslovi Hotel Garson Lux

Pregledano: 238 puta