2

Aplikacija

Pomoćni radnik/radnica u perkari Inostranstvo

na Partners & Orka u Slovenija, Nova Gorica (Poslato na 12-10-2018)

Licencirana HR Agencija Partners & Orka, za svog klijenta u Sloveniji, potražuje veći broj izvršilaca za radno mesto:

Pomoćni radnik/radnica u perkari

Zemlja rada: Slovenija
Mesto rada: Nova Gorica

Opis posla:

Priprema testa
Pečenje pogačica, kolača i peciva
Kontrola rada pećnice
Vođenje evidencija

Uslovi rada:

Ugovor o radu sa tendencijom stalnog zaposlenja
Prijava od prvog radnog dana
Početna neto satnica: 3.65 EUR/h za prva 2 meseca probnog rada
Nakon probnog rada neto satnica se podiže na 3.80 EUR/h
Uvećana zarada za prekovremeni rad, noćni rad, i rad na dan koji je u Sloveniji državni praznik
Radno vreme: 8-12 satni dnevno, nedelja je slobodan dan
Obezbeđen besplatan smeštaj
Obezbeđena ishrana/naknada troškova ishrane o trošku poslodavca
Tretman na radu i vezi sa radnom jednak tretmanu radnika zemlje rada

Profil kandidata:

Posedovanje pasoša ili lične karte neke od država članica Evropske Unije je obavezan uslov
Osnovno ili srednje obrazovanje
Savesnost, preciznost, ozbiljnost
Spremnost za boravak i rad u Sloveniji na duži vremenski period
Posao pogodan za kandidate oba pola, kao i parove

Prijave slati na: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Informacije na telefone: 0638267495 i 0112683486

Prijave kandidata koji nemaju EU pasoš ili ličnu kartu neće biti uzete u razmatranje.

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihove prijave mogu koristiti za
potrebe selekcije i u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 260 puta