1

aplikant

Prodavac za rad u prodavnici (servisu) računara Puno radno vreme

na Essepi computers u Beograd (Poslato na 30-10-2018)

Essepi computers, Beograd

Opis posla:

rad u prodavnici i servisu računara
prijem, skladištenje i izlaganje robe
rad na kasi
prijem računara na servis
fakturisanje
usluživanje kupaca

Uslovi rada i ostali uslovi:
neophodno je osnovno poznavanje rada na računaru
radno vreme od 10-18h
početna plata 25.000 rsd

Zainteresovani kandidati biografiju mogu da pošalju na E-mail adresu poslodavca: info@essepi.rs

(NAPOMENA: Molimo da ne dolazite direktno na adresu radnje. Sva pitanja ili informacije koje su Vam neophodne, pošaljite na naznačenu E-mail adresu).
Rok za dostavljanje prijava je
11.11.2018.

Skoro postavljeni poslovi Essepi computers

Pregledano: 1994 puta