0

Aplikacija

PRODAVAC/ICA, KASIR/KA U MALOPRODAJNOM OBJEKTU Puno radno vreme

na Partners & Orka u Novi Sad (Poslato na 02-11-2018)

Partners and Orka radi zakup oglasnog prostora za svog cenjenog klijenta- jednu od najpoznatijih trgovinskih kuća na području Novog Sada, koja se bavi prodajom robe široke potrošnje u svojim maloprodajnim obektima. Ovo preduzeće za svoje potrebe otvara dva nova objekta i potražuje radnike.

KASIR – PRODAVAC/ICA

Mesto rada: Novi Sad

Opis poslova:

-usluzivanje kupaca

-prijem i kontrola robe

-izlaganje proizvoda

-rad na računaru-fiskalni štampač

Uslovi rada su:

-Potrebne su i osobe sa iskustvom i one bez- pripravnici

-rad u smenama I i II smena 06,00- 14,00 14,00- 22,00

-Proaktivna i dosledna osoba, spremna za rad u dinamičnom okruženju

Nudimo:

-Redovna primanja

-Profesionalno usavršavanje

-Ugovor o radu na neodređeno

-Niz pogodnosti za osobe koje pokažu spremnlost za rad i ukažu poverenje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: hr@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/12600-55; 060/331-3666; 011/2683-486; Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 76 puta