0

Aplikacija

Vaspitač/ica Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 02-11-2018)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta dečji vrtić radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji: Vaspitač/ica

Mesto rada: Zvezdara, Beograd

Opis posla:

-Rad sa decom predškolskog uzrasta

Uslovi rada:

-SSS (završena srednja strukovna vaspitačka škola)
-Radno iskustvo na poslovima vaspitača i u radu sa decom

Nudi se:

-Rad u 3 smene po 8 sati
-Početna plata 32.000 dinara sa tendencijom rasta i svi benefiti iz radnog odnosa
-Prijava radnog odnosa na odredjeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: 060 33 13 666; 011
26 83 486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 87 puta