2

Aplikacija

Vegetarijanski kuvar/ica Inostranstvo

na Partners & Orka u UAE, Abu Dabi (Poslato na 05-11-2018)

> Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta koji se nalazi u UAE- Abu Dabi, radi potražnju za radnicima na poziciji:Vegetarijanski Kuvar/ica
> Mesto rada: UAE, Abu Dabi
> Opis poslova:
> Priprema i obrada namirnica
> Priprema vegetarijanskih jela po narudžbini
> Uslovi:
> Iskustvo u poslu
> Engleski jezik napredni nivo znanja- komunikacija
> Nudi se:
> *Zarada od 1000 do 1500 $.
> *Obezbeđuje se radna viza od strane poslodavca, hrana, smeštaj, povratna avio karta do mesta rada,zdravstveno osiguranje, medicinska pomoć. *Ugovor o radu na 6 meseci.

> -Po obavljenim lekarskim pregledima i predatoj dokumentaciji za izradu viza (koja traje oko dve nedelje), kandidati koji su izabrani od strane poslodavca kreću sa radom u UAE.

> -Razgovori sa poslodavcem obavljaće se putem skype-a na engleskom jeziku radi selekcije i izbora adekvatnog kandidata.
> Napomena:
> Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
> CV sa fotografijom na engleskom jeziku slati na e-mail: office@partners-orka.co.rs
> Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: 064/1260055; 011/2683486 Ili dolaskom lično u Durmitorsku 14, svakog radnog dana od 09-16h.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 143 puta