3

Aplikacija

Pomoćnik električara Puno radno vreme

na T-1 Radnja za metaloprerađivačku delatnost i trgovinu za promet robe na veliko u Ada (Poslato na 05-11-2018)

T-1 Radnja za metaloprerađivačku delatnost i trgovinu za promet robe na veliko, Ada

Poslodavcu potreban ELEKTRIČARA

Opis posla: popravaka i održavanje elektro uređaja i elektro instalacija

NUDIMO:

• konkurentnu zaradu

• priliku za profesionalni razvoj

• prijatno radno okruženje

• kvalitetne proizvode

USLOVI:

· minimum srednja škola – III stepen (3 godina) elektro smer

· radno iskustvo u zanimanju

· preciznost

· pouzdanost

· marljivost

Zainteresovani kandidati treba da se prijave i prilože CV elektronskim putem na hr@t-1.rs,

ili da se prijave na kontakt telefon: 069/585-40-17. t1.co.rs

Rok za dostavljanje prijava je
19.11.2018.

Pregledano: 1370 puta