1

aplikant

Vaspitač/ica Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 06-11-2018)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta dečji vrtić radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji: Vaspitač/ica
Mesto rada: Zvezdara, Beograd

Opis posla:
-Rad sa decom predškolskog uzrasta

Uslovi rada:
-Viša ili visoka strukovna vaspitačka škola
-Radno iskustvo na poslovima vaspitača i u radu sa decom
-Poželjno je da kandidat ima licencu za rad ali nije neophodan uslov

Nudi se:
-Početna plata od 35.000,00 do 50.000,00 dinara sa tendencijom rasta i svi benefiti iz radnog odnosa
-Prijava radnog odnosa na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja

Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka.

CV sa fotografijom slati na e-mail: zaposlenje@partners-orka.co.rs
Prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:
064 126 00 55
011/26 83 486
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 64 puta