4

Aplikacija

Kuvar sa iskustvom Inostranstvo

na Partners & Orka u SR Nemačka (Poslato na 06-11-2018)

Renomirani rastoran italijanske kuhinje u Nemačkoj za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji: kuvar sa iskustvom, Nemačka
Mesto rada: Nemačka
Opis posla:
- pripremanje poznatih tradicionalnih italijanskih specijaliteta: pica, špageta, pasti

Uslovi rada su:
-SSS (ugostiteljska škola)
-Potrebno je iskustvo od 3 -5 godina u ugostiteljskoj struci
-Neophodno je poznavanje engleskog i nemačkog jezika
-Proaktivna i dosledna osoba, spremna za rad i zalaganje

Nudi se:
-Ugovor o radu na neodređeno
-Redovna primanja, početna plata od 1500 eura
-Profesionalno usavršavanje
NAPOMENA: U obzir dolaze samo lica koja poseduju EU pasoš!
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: hr@partners-orka.co.rs
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon: 060 3313 666; 064 12 60 055; 011 26 83 486;
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Poštovani,
Broj koji ste dobili u prethpdnoj poruci je pogršan. Došlo je do greške, izvinjavamo se. Pravi broj na koji se možete javiti u vezi posla vozača B kategorije: 061-156-3156 (Dejan Pončo)

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 122 puta