0

Aplikacija

Radnik za rad u fast food-u Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 08-11-2018)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog
renomiranog klijenta Gyropolis iz Beograda radi zakup oglasnog prostora
koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Radnik za rad u fast food-u (više izvršilaca)
Mesto rada: Makedonska 5, Tržni centar “Staklenac”, Beograd

Opis poslova:
• Pečenje i sečenje girosa, pakovanje
• Održavanje higijene radnog prostora

Uslovi:
• Iskustvo je poželjno ali nije neophodno, bitna je želja za radom
• Spremnost za stalno usavršavanje
• Radnici koji mogu proizvoditi hranu u skladu sa definisanim procedurama I standardima

Nudimo:
• Zarada od 30.000,00 – 50.000,00 dinara
• Dnevnice
• Osposobljavanje za rad
• Mogućnost napredovanja
• Rad u prijatnom okruženju
• Probni rad u trajanju od 7 dana
• Jasno definisana zaduženja
• Radno vreme u dve smene od 9-17h ili od 17h-01h
• Topli obrok na poslu,
• Obezbeđena oprema za rad

Napomena ;
• Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se
• njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
• kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
• Obavezna fotografija kandidata na radnoj biografiji.

Prijave slati na
E-mail: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefone:
064 126 00 55
011/26 83 486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 37 puta