0

Aplikacija

Referent finansija Puno radno vreme

na Bio Panon doo u Bačka Palanka (Poslato na 08-11-2018)

"Bio Panon", Bačka Palanka

Fabrika za proizvodnju organskih proizvoda je kompanija koja se bavi proizvodnjom i preradom organskih mlečnih proizvoda. Nastala je sinergijom dve velike domaće porodične kompanije, Nectar i Global Seed. Global Seed je najveća farma organskog sirovog mleka u Evropi i nalazi se u Čurugu. Nectar je renomirana kompanija koja se bavi preradom voća i proizvodnjom sokova na tržištu Srbije i regiona.

Bio Panon pušta u rad novoizgrađenu fabriku u Bačkoj Palanci i raspisuje:

KONKURS

za

Radno mesto: Referent finansija

Mesto rada: Bačka Palanka

Opis poslova:

- Dinarska i devizna plaćanja

- E-banking

- Knjiženje izvoda i provera automatskih knjiženja izvoda

- Povezivanje kartica kupaca i dobavljača

- Praćenje dospelosti obaveza i potraživanja

- Obračun putnih naloga

- Obračuni i kontrola obračuna kamata

- Obračuni kursnih razlika, efekata valutne klauzule

- Rad sa menicama i drugim sredstvima obezbeđenja i plaćanja

- Učestvovanje u izradi planova likvidnosti

- Vođenje evidencija

- Priprema dokumentacije i saradnja sa bankama

- Stalno praćenje i primena propisa iz oblasti platnog i deviznog prometa

Uslovi:

- Srednja stručna spema, IV stepen

- Radno iskustvo od najmanje 2 godine na poslovima e-bankinga, dinarskog i deviznog poslovanja i knjiženju izvoda

- Poznavanje propisa iz oblasti platnog i deviznog prometa

- Poznavanje rada na računaru (Windows, Office)

Očekujemo:

- Samostalnost u plaćanju i knjiženju izvoda

- Razumevanje informacionog sistema

- Težnju za sticanjem znanja i usavršavanjem

Poželjno:

- Srednja ekonomska škola, ekonomski tehničar

- Poznavanje računovodstva i poreza

- Iskustvo u deviznom poslovanju, radu sa akreditivima, bankarskim garancijama, kreditima

- Iskustvo u obračunu kamata

- Iskustvo sa zahtevnijim informacionim sistemima

- Dobro poznavanje Excel-a

- Poznavanje engleskog jezika

Rok za prijavljivanje: 31.11.2018. godine.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na telefon 021-4804-305 ili putem mail-a konkurs@biopanon.rs

Uz CV poslati propratno pismo na mail adresu: konkurs@biopanon.rs ili poštom na Heroja Pinkija 40, 21000 Novi Sad.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Kandidati će u procesu selekcije raditi test znanja.

Rok važenja
30.11.2018.

Skoro postavljeni poslovi Bio Panon doo

Pregledano: 48 puta