0

Aplikacija

Moleri sa iskustvom Puno radno vreme

na Partners & Orka u Niš (Poslato na 08-11-2018)

Partners and Orka radi zakup oglasnog prostora za svog cenjenog klijenta- zanatsko preduzeće koje obavlja završne građevinske radove i sarađuje sa brojnim klijentima širom Srbije, za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Moler sa iskustvom
Mesto rada: Niš
Opis poslova:
- gletovnje,krečenje farbanje, gipsarski i fasaderski radovi.(standardno i mašinsko gletovanje i farbanje)
Uslovi rada su:
-Iskustvo u radu na istoj ili sličnoj poziciji je obavezno.
-Osnovna ili srednja škola
-Lice ne treba da bude osuđivano
Nudimo:
-Smenski rad
-Redovna primanja (početna cena- 360 dinara po kvadratu) Isplata svakog 1. I 15, u mesecu
-Obezbeđeni topli obroci
-Obezbeđen smeštaj za lica koja nisu iz Niša
-prijava, stalni radni odnos
-Niz pogodnosti za osobe koje pokažu spremnost za rad i ukažu poverenje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju ukoliko su u mogućnosti mogu proslediti na e-mail adresu: hr@partners-orka.co.rs ili pozvati na jedan od telefona: 060 3313 666; 064 12 60 055; 011 26 83 48 ili posetiti sajt agencije: http://partners-orka.co.rs/
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 89 puta