0

Aplikacija

Mesar Inostranstvo

na Partners & Orka u Hrvatsko primorje, država Hrvatska (Poslato na 08-11-2018)

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje i reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta veliki trgovinski lanac hotela iz Hrvatske radi oglašavanje za potražnjom većeg broja izvršioca posla na poziciji:

Mesar, sezona 2019.godine, Hrvatsko primorje,
15 izvršilaca posla

Lokacija rada: Hrvatsko primorje, Dalmacija, država Hrvatska

Opis posla:

-Rad sa mesnim proizvodima

Uslovi rada:

-SSS
-Aktivno znanje engleskog jezika
-Znanje još jednog jezika (nemački, ruski, italijanski)
-Kandidati koji nisu osuđivani niti pod istragom
-Poželjno radno iskustvo na istim poslovima

Nudi se:
-Smeštaj, 2 obroka dnevno
-Radna VISA, radna oprema
-Troškovi izrade sanitarne knjižice
-Pranje i glačanje uniforme
-Troškovi prevoza
-Prevoz od Beograda do mesta rada u Hrvatskoj
–Na 40 radnih sati osnovna zarada 635Eur, za 54 radnih sati zarada 797Eur
-Ugovor o radu na određeno vreme
-Izrada radne dokumentacije i VISA
-Redovnost isplate zarade
-Bezbednost i zdravlje na radu i svi benefiti iz radnog odnosa zemlje zaposlenja

Navedene plate rastu shodno zakonu o radu:
-Dvokratni rad 15%
-Noćni rad 40%
-Praznici 50%

Period rada je od 15.04. do kraja oktobra meseca2019.g.
Lice koje ostane cele sezone ima benefit u visini jedne zarade.

Kandidati koji uđu u uži izbor u obavezi su da pribave:
-Pasoš
-Kopiju lične karte
-Kopiju diplome
-Potvrdu neosuđivanosti

Napomena:
Kandidati koji prijave CV prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila:office@partnesrs.co.rs/ili lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi bližih informacija.
Kandidati koji uđu u uži izbor obavljaće intervju sa poslodavcem direktno krajem decembra ili početkom januara meseca 2019.godine.
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: 064/126-0055 ili 011/2683-486.

Sve ostale informacije o firmi možete pogledati na http://www.partners-orka.co.rs/
Oglas je aktuelan 90 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 67 puta