0

Aplikacija

Građevinski limari-krovopokrivači Inostranstvo

na Partners & Orka u Republika Hrvatska, Karlovac (Poslato na 08-11-2018)

Partners&Orka za firmu iz Hrvatske radi zakupa oglasnog prostora, potražuje kandidate za radnu poziciju: Građevinski limari-krovopokrivači

Zemlja rada: Republika Hrvatska
Mesto rada: Karlovac
Primaju se kandidati sa srpskim pasošima ili pasošima zemalja EU

Uslovi za kandidate i opis posla:
- Građevinski radnik na izgradnji i obnovi krova;
- Potrebni su krovopokrivači, građevinski limari ili tesari;
- Višegodišnje radno iskustvo na istim poslovima; min 2 godine;
- Stabilan radni odnos – dugoročni; Ugovor o radu;
- Plata u visini satnice 5,50 EUR-a/sat;
- Plaćen adekvatan smeštaj od strane poslodavca;
- Izrada radnih papira i vize o trošku poslodavca;
- Organizovan prevoz do mesta rada;
- Oprema za rad; bezbednost i zdravlje na radu;
- Tretman radnika jednak tretmanu zemlje rada;

Zainteresovani kandidati na mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs trebaju dostaviti:

- Radnu biografiju – CV;

Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontak telefon: 064/0680-969 ili Viber: +38160/3313-666 ili 011/268 3486

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumntaciju.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 68 puta