0

Aplikacija

Vozač dostavljač (automobil,motor,bicikl) Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 09-11-2018)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta MMM Pizza Group (Caribic Pizza) radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Vozač dostavljač (automobil,motor,bicikl)
Mesto rada: Beograd

Opis poslova:
• Dostavljanje porudžbina

Uslovi:
• Iskustvo nije potrebno
• Vozačka dozvola A ili B kategorije

Nudimo: *Siguran posao *Rad u smenama *Odlično iskustvo/ obuka obezbeđena *Plata do 60.000,00 + bakšiš + bonusi *Topli obrok *Profesionalno usavršavanje *Ugovor o radu na određeno sa tendencijom stalnog zaposlenja

Za više informacija I prijavu za posao pozvati na kontakt telefone:
Ponedeljkom, sredom i petkom od 17h u TC Delta City,
Utorkom i četvrtkom Deligradska 1 – Slavija
Informacije na telefon: 063 115 03 85, 063 115 04 81, 063 115 08 33, 0692470113

Napomena:
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Prijave slati na
E-mail: zaposlenje@partners-orka.co.rs

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 43 puta