0

Aplikacija

Elektromonter mreža i postrojenja Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 09-11-2018)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih za svog renomiranog klijenta- jednu od poznatih firmi koja se bavi izgradnjom elektroenergetske infrastukture, radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

ELEKTROMONTER mreža i postrojenja

Mesto rada: Beograd i okolina

Opis poslova:

-Elektromonter mreža i potrojenja

Uslovi rada su:

-SSS, KV ili VKV u elektro struci
-Radno iskustvo na elektrodistributivnoj mreži, podzemnoj i nadzemnoj, distributivnim trafo stanicama, izradi kućnih priključaka

Nudimo:

-Radno vreme od 07-17h
-Zarada u dogovoru sa poslodavcem
-Potpuna zdravstvena i socijalna zaštita
-Prijava radnog odnosa, lekarski preled i dokumentacija o bezbednosti zaštite na radu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/12600-55; 060/331-3666; 011/2683-486; Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 46 puta