1

aplikant

ŠEF PROIZVODNJE Puno radno vreme

na Partners & Orka u Novi Sad (Poslato na 09-11-2018)

Partners & Orka za svog renomiranog klijenta, preduzeće koje se bavi proizvodnjom metalne opreme za građevinarstvo, radi zakupa oglasnog prostora, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioca na poziciji:

ŠEF PROIZVODNJE
Potreban broj izvršioca: 1
Mesto rada: Novi Sad

Opis posla :

• Vodi proizvodni pogon kompanije i odgovara za celokupnu organizaciju i podelu rada unutar proizvodnje
• Odgovara za implementaciju kreiranog mesečnog plana proizvodnje
• Pronalazi metode i rešenja u rukovođenju u cilju izvršavanja planom postignutih zadataka proizvodnji
• Unapređuje tehnologiju i proces proizvodnje i smanjuje potrošnju materijala
• Organizuje i nalazi rešenja racionalne upotrebe repromaterijala osnovnih sredstava, radne snage i drugih unutrašnjih rezervi, kao i boljeg korišćenja alata i uređaja
• Rukovodi zaposlenima, kontroliše disciplinu i radni učinak zaposlenih
• Preduzima mere i akcije radi iznalaženja rešenja u cilju otklanjanja zastoja u proizvodnji
• Predlaže i realizuje tehnička poboljšanja u cilju optimizacije proizvodnje

Uslovi:
• VI stepen stručne spreme mašinskog usmerenja
• Obavezno iskustvo na sličnim poslovima (poželjno u mašinskoj proizvodnji)
• Znanje engleskog jezika
• Vozačka dozvola B kategorije

Zaposlenom nudimo:
• Redovnu isplatu zarade
• Obezbeđen auto

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: berzaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/06-80-969, 011/2683-486
Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 66 puta