0

Aplikacija

MARKETING SPECIJALISTA Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 12-11-2018)

Partners & Orka za svog renomiranog klijenta, kompanija koja uspešno pomaže svojim klijentima da kroz učenje i razvoj kompentecija postižu organizacione ciljeve, radi zakupa oglasnog prostora, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioca na poziciji:

MARKETING SPECIJALISTA
Mesto rada: Beograd

Opis posla :
• Osmišljavanje, upravljanje, realizacija i analiza uspešnosti marketinško-prodajnih kampanja i akcija
• Kreiranje sadržaja za newsletter, socijalne mreže i kreiranje reklamnih poruka za pay per click oglašavanje
• Analiza tržišta i tržišnih segmenata i tržišnih potencijala i izrada marketinško-prodajnih planova i kampanja
• Pametna upotreba različitih marketinško-prodajnih kanala
• Upravljanje profilima, uređivanje i kreiranje sadržaja društvenih mreža (Facebook, Linkedin, Twitter, …)
• Uređivanje web sajta i sadržaja na njemu
• Kreiranje prodajnih i neprodajnih newsletter-a
• Osmišljavanje aktivnog PR-a i saradnja sa medijima i drugim relevantnim interesnim grupama u cilju pospešivanja prodaje
• Administrativni poslovi vezani za organizaciju marketing zadataka

Uslovi:
• VII stepen stručne spreme
• Radno iskustvo na istim ili veoma sličnim poslovima
• Odlične sposobnosti pisanog i kreativnog izražavanja
• Visok korisnički nivo upotrebe MS Office programa
• Visok nivo analitičnosti (analiza tržišta, tržišnih segmenata, klijenata)
• Dobro opšte znanje marketinga i digitalnog marketinga
• Samostalnost u radu
• Aktivno znanje engleskog jezika
• Spremnost na rešavanje problema, samostalnost, odgovornost i kreativnost i usmerenost na rezultat

Zaposlenom nudimo:
• Šansu za stabilan posao i dugoročno zaposlenje
• Dobru zaradu i novčane bonuse za postignute ciljeve
• Otvoren i pošten odnos
• Dinamično radno okruženje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju i propratno pismo mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 118 puta