8

Aplikacija

Profesionalni upravnik zgrade Puno radno vreme

na Agencija "Pegaz" u Leskovac (Poslato na 13-11-2018)

Agencija “Pegaz” Leskovac

potreban saradnik na poslovima PROFESIONALNOG UPRAVNIKA ZGRADA.

Opis posla:

Upravljanje stambenim zgradama. Organizacija hitnih intervencija, tekućeg i investicionog održavanja. Primanje prijava o kvarovima i drugim problemima u zgradi. Vođenje administracije zgrade.

Nudimo Vam:

- Stalni radni odnos na neodređeno vreme

- Stimulativnu zaradu u zavisnosti od broja zgrada kojima upravljate

- Moderno radno okruženje sa najboljim uslovima za rad u branši

- Mogućnost napredovanja u karijeri

- Stručno usavršavanje

-Licenca nije obavezna. Kandidat koji bude primljen, proći će obuku i kasnije polagati za licencu (obuka nema komercijalni osnov, odnosno lica koja se uključuju u program obuke ne snose troškove po bilo kom osnovu).

Ukoliko ste ambiciozni, komunikativni i željni dokazivanja, pošaljite nam Vaš CV na adresu: office@profiupravnik.com

Рок важења
30.11.2018.

Pregledano: 226 puta