1

aplikant

Elektroinstalater telekomunikacionih sistema Puno radno vreme

na ELEKTROVIZIJA d.o.o. u Kragujevac (Poslato na 14-11-2018)

Uslovi:

  • III – IV stepen stručne spreme – poželjno elektrotehničke struke
  • Minimum 2 godine radnog iskustva u montaži i povezivanju telekomunikacione i elektro opreme
  • Psiho – fizička sposobnost za rad na terenu i na visini
  • Samostalnost u radu
  • Aktivan vozač – B kategorija

Opis posla:

  • Montaža opreme i sistema slabe struje za računarske mreže i sigurnosne sisteme (video nadzor, alarm, dojava požara, kontrola pristupa, ambijentalno ozvučenje i dr.)
  • Izvođenje elektro radova, čitanje elektro šema i rad na osnovu istih
  • Održavanje telekomunikacionih instalacija
  • Drugi relevantni poslovi po nalogu rukovodioca

Pregledano: 713 puta