12

Aplikacija

Kontrolor u proizvodnji Puno radno vreme

na Orion World d.o.o. u Kragujevac (Poslato na 15-11-2018)

"Orion World" d.o.o. Kragujevac

Uslovi rada i ostali uslovi:

- IV-VII stepen stručne spreme, mašinske struke

- potrebno radno iskustvo na poslovima kontrolora minimum godinu dana

- poželjno poznavanje softverskog paketa MS Office

- poželjno znanje engleskog jezika - srednji nivo

- pravilno korišćenje merno-kontrolorne opreme, korišćenje merne mašine

- predviđen probni rad 3 meseca

Opis posla: Prijemna-ulazna kontrola proizvoda, pogonska kontrola i među-fazna kontrola delova, završna kontrola gotovih delova, kontrola i praćenje proizvodnje

Zainteresovani kandidati svoju radnu biografiju mogu dostaviti elektronskim putem na adresu poslodavca marina@orion-kg.com

Samo odabrani kandidati će biti pozvani na intervju.

_Rok za dostavljanje prijava je_
30.11.2018.

Skoro postavljeni poslovi Orion World d.o.o.

Pregledano: 1098 puta