0

Aplikacija

Pomoćni elektroinstalater Puno radno vreme

na SKS COMPANY u Senta (Poslato na 19-11-2018)

Adresa poslodavca: 24400 Senta, Poštanska broj 25

Kontakt telefoni: 024/815-320 i 065/815-320-0
E-mail adresa poslodavca: office@sksyu.net

Uslovi rada i ostali uslovi:
poželjno poznavanje mađarskog jezika
IV stepen stručne spreme – (bilo koja srednja škola)
vozačka dozvola B kategorije
Poslodavac organizuje obuku u toku radnog odnosa za lica koja nistu elektro struke (obuka nema komercijalni osnov, odnosno lica koja se uključuju u program obuke ne snose troškove po bilo kom osnovu)
Opis posla: Radovi u domenu elektrotehnike i informatike

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na gore navedene telefone.

Rok za dostavljanje prijava je
18.12.2018.

Pregledano: 485 puta