1

aplikant

Montažer Puno radno vreme

na Aqua-tex u Novi Sad (Poslato na 27-11-2018)

Aqua-Tex je firma koja se bavi proizvodnjom cerada, tendi, prekrivača i svih vrsta nadstrešnica od PVC i AKRILNOG platna, ono po čemu se razlikujemo od drugih je to što smo specijalizovani za plovne objekte.

Zbog povećanog obima posla raspisujemo konkurs za poziciju;

radnik za izradu i montažu cerada i tendi

Potreban: 1 izvršilac, Novi Sad

Opis posla:

Krojenje i sečenje tendi i cerada

Montaža tendi i cerada

Uslovi:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola B kategorije

Lične karakteristike:

Savestna, vredna osoba koja se lako se uklapa u timski rad ali i sposoban da samostalno radi.

Spreman da uči i poštuje vremenske rokove.

Ako ste zainteresovani za ovu poziciju, ispunjavate kriterijume i spremni ste da radite u
dinamičnom radnom okruženju, javite nam 064 1470447

Pregledano: 806 puta