2

Aplikacija

Prodavac na fiskalnoj kasi u restoranu/prodavnici organske hrane Puno radno vreme

na OLDA GROUP doo u Beograd (Poslato na 27-11-2018)

Potrebni radnici u restoranu/prodavnici koji bi radili za fiskalnom kasom/pultom gde se izdaje hrana i proizivodi organskog porekla.

Opis poslova:

• Rad u pultu za izdavanje hrane u restoranu organske hrane
• Rad na fiskalnoj kasi
• Prezentovanje organske hrane i proizvoda koji su u ponudi
• Održavanje higijene radnog prostora
• Izlaganje proizvoda

Uslovi:
• Iskustvo je poželjno ali nije neophodno, bitna je želja za radom
• Spremnost na obuku kako bi mogli na najbolji nacin prezentovati organsku hranu i proizvode
• Spremnost za stalno usavršavanje

Nudimo:
• Zarada 35.000,00 dinara,
• Prijava
• Jedan slobodan dan
• Radno vreme u dve smene
• Osposobljavanje za rad,
• Obuka o organskim namirnicama i hrani
• Mogućnost napredovanja
• Rad u prijatnom okruženju
• Jasno definisana zaduženja
• Lokacija Dorčol - Žorža Klemensoa

Napomena ;
•Prijave slati na e-mail: office@oldagroup.com

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon:
064 6410491

Oglas je aktuelan 10 dana od dana postavke oglasa
Pocetak rada ODMAH nakon obavljenih razgovora i selekcije

Pregledano: 122 puta