22

Aplikacija

Radnik u maloprodaji Puno radno vreme

na GAMA d.o.o. u Valjevo (Poslato na 27-11-2018)

Firma GAMA d.o.o. se bavi tradicionalnom i online trgovinom profesionalnog i hobi alata. Vršimo uslugu i prodaju kupcima širom Srbije. Tražimo radnika koji će obavljati posao trgovca u našoj maloprodaji u Valjevu. Radno vreme: pon-pet 08-16h; sub: 09-14h; nedeljom ne radimo.

Opis posla:

* Obavlja usluživanje i prodaju robe kupcima * Utovar i isporuke robe * Pakovanje i pripremanje robe za slanje brzom poštom * Obavlja kvantitativan i kvalitativan prijem robe * Pripremanje robe za prodaju i prezentacija proizvoda * Uređivanje prodajnog prostora

Uslovi za prijavu:

* SSS (srednja stručna sprema) * Prednost imaju kandidati bez radnog iskustva * Poželjno poznavanje rada na računaru * Ljubaznost i prijatan pristup kupcu * Prodajne i komunikacione veštine

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu pozicijupošaljite CV-a na email: gamavaljevo@gmail.com

Rok za dostavljanje prijava je: 18.12.2018
Zahtevani nivo kvalifikacija: Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Radno iskustvo u zanimanju: Nije bitno

Mesto rada: Valjevo
Vrsta radnog odnosa / angažovanja: Neodređeno

Skoro postavljeni poslovi GAMA d.o.o.

Pregledano: 2038 puta