2

Aplikacija

Konobar sa iskustvom M/Ž Inostranstvo

na Partners & Orka u Katar, Doha (Poslato na 30-11-2018)

Partners and Orka radi zakup oglasnog prostora za svog cenjenog klijenta- renomirani rastoran u Katru, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Konobar sa iskustvom, Katar M/Ž
Mesto rada: Katar, Doha

Opis posla:
- uzimanje porudžbina od mušterija i serviranje jela

Uslovi rada su:
-SSS
- Iskustvo u ugostiteljskoj struci (minimum godina dana)
-Obavezno je veoma dobro poznavanje engleskog jezika
-Proaktivna i dosledna osoba, spremna za rad i zalaganje
-Lice da nije osuđivano, ili pod istragom
-Psihofizička sposobnost za obavljanje poslova date težine

Poslodavac obezbedjuje:
-Ugovor o radu na određeno
-Radno vreme 8 sati, 6 dana u nedelji
-Redovna primanja, početna plata 1000- 1100 eura
-Dodatna povišica i bonusi za radnike koji pokažu dovoljnu spremnost i efikanost u radu
-Troškovi prevoza do Katra
-Smeštaj i 2 obroka dnevno (ručak i večera)
- Izrada radnih papira
-Uniforma za obavljanje posla
-Sigurnost i bezbednost zdravlja na radu
-Tretman radnika jednak, nezavisno od zemlje iz koje dolazi

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: hr@partners-orka.co.rs
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon: 060 3313 666;
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 220 puta