2

Aplikacija

Terenski komercijalisti Puno radno vreme

na Clean Air Solution u Beograd (Poslato na 05-12-2018)

Clean Air Solution d.o.o je kompanija koje se bavi distribucijom proizvoda za poboljšanje i unapredjenje kvaliteta života.

Zbog povećanog obima posla kako u zemlji tako i u inostranstvu potrebni su nam odvažni pojedinci za poziciju:

KOMERCIJALISTA
Beograd

Opis posla:

Prodaja proizvoda kompanije
Povećanje obima prodaje i učešća na tržištu
Komunikacija i koordinacija sa klijentima
Analiza postignutih rezultata
Saradnja sa članovima kompanije

Uslovi za kandidata:

Minimum SSS
Odlične komunikacione i organizacione sposobnosti
Ozbiljnost i profesionalna odgovornost
Timska orjentisanost

Radno iskustvo - nije neophodno.

Profil kandidata:

Pozitivan i profesionalan stav
Težnja ostvarivanju što boljih rezultata
Entuzijazam
Želja za učenjem i napredovanjem
Strpljenje i ljubaznost u komunikaciji sa klijentima

Prijave slavi na mail: tijana@cleanairsolution.rs ili pozvati 0607670009.
Rok za prijavu: mesec dana od objavljivanja oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Clean Air Solution

Pregledano: 72 puta