1

aplikant

Call Operater Puno radno vreme

na Clean Air Solution u Beograd (Poslato na 05-12-2018)

Clean Air Solution d.o.o je kompanija koje se bavi distribucijom proizvoda za poboljšanje i unapredjenje kvaliteta života.
Zbog povećanog obima posla kako u zemlji tako i u inostranstvu potrebni su nam odvažni pojedinci za poziciju:

CALL OPERATER
Beograd

Opis posla:

Timski rad u call centru u pozitivnoj “ takmičarskoj “ atmosferi
Telefonska korespodencija sa klijentima

Uslovi za kandidata:

Minimum SSS
Smisao za prenošenje znanja i obuku novih zaposlenih
Sposobnosti komunikacije i organizacije
Odgovornost i lična inicijativa

Radno iskustvo - nije neophodno.

Profil kandidata:

Pozitivan i profesionalan stav
Težnja ostvarivanju što boljih rezultata
Entuzijazam
Želja za učenjem i napredovanjem
Strpljenje i ljubaznost u komunikaciji sa klijentima

Kandidatima nudimo:

Prijava, stalni radni odnos na neodređeno vreme
Edukaciju u zemlji i inostranstvu
Mogućnost rada u inostranstvu
Mogućnost napredka
Fiksnu platu + varijabilni deo
Bonuse
Team building
Power weekend
Konteste

Prijave slati na mail: tijana@cleanairsolution.rs ili pozvati 0607670009.
Konkurs traje mesec dana od objavljivanja oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Clean Air Solution

Pregledano: 111 puta