0

Aplikacija

Službenik obezbeđenja sa ili bez licence Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 07-12-2018)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta iz oblasti obezbeđenja, radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Službenik obezbeđenja sa ili bez licence

Mesto rada: Beograd

Opis poslova:

-Zaštita imovine klijenta od krađa

-Posao se obavlja iskuljučivo u prostorijama zatvorenog tipa- pretežno kulurnim ustanovama (muzeji, pozorišta, bioskopi,...)

Uslovi:

-Sa ili bez licence za obavljanje poslova privatnog obezbeđenja bez nošenja vatrenog oružja

-Iskustvo na istim ili sličnim poslovima nije obavezno, ali predstavlja prednost

-Prednost lica koja su posedovala položen ispit iz PPZ

-Komunikativna osoba (rad sa strankama)

-Lice da nije krivično osuđivano niti u sudskom procesu

Nudimo:

-Radno vreme: TURNUS

-Zarada po satu: 143 din - 155 din. prema iskustvu

-Redovna primanja, stalni radni odnos sa prijavom po osnovu Ugovora o radu

-Svi benefiti iz radnog odnosa, prevoz, regres

-Za lica koja ne poseduju dozvolu, data je mogućnost polaganja u okviru firme

-Rad u prijatnom okruženju

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati na
E-mail: hr@partners-orka.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon u periodu od 9-16h:
060 33 13 666
011/26 83 486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 126 puta