20

Aplikacija

VOZAČ C i E kategorije Inostranstvo

na Partners & Orka u Nemačka (Poslato na 28-12-2018)

Partners & Orka, renomirana reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa vrši zapošljavanje više radnika na poziciji – VOZAČ C i E kategorije – na teritoriji Savezne Republike Nemačke.
Potrebno je više od 8 izvršilaca

Opis poslova:
-Vožnja kamiona C i E kategorije
-Transport i distribucija robe isključivo na teritoriji Republike Nemačke
Uslovi rada:
– Posedovanje vozačke dozvole C i E kategorije
– Posedovanje koda 95
– Neophodno radno iskustvo
– Poznavanje nemačkog jezika minimum A1 nivo
– Posedovanje EU pasoša ili bilo kog drugog dokumenta, radne vize sa teritorije Evropske unije.
– Potrebno je da lice nije osuđivano ili krivično gonjeno
Nudimo:
– Ugovor o radu na neodređeno vreme
– Obezbeđen smeštaj
– Plata u iznosu od 2000 – 2300€ neto
– Poštovanje bezbednosti na radu
– Sve benefite iz ugovora o radnom odnosu

Zainteresovani kandidati na mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs trebaju dostaviti:
- Radnu biografiju – CV;

Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontak telefon: 064/0680-969, 064/126 00 55 ili Viber 060/331 3 666 i fix: 011/26 83 486 ili doći lično na adresu Durmitorska 14, Beograd u periodu od 9h do 16h.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumntaciju.
Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 2117 puta