0

Aplikacija

Diplomirani Inženjer Elektrotehnike - Smer Energetika ili Automatika Puno radno vreme

na ABM ELEKTRO DOO u Prokuplje (Poslato na 09-01-2019)

ABM ELEKTRO DOO
Prokuplje, Dragoljuba Rakića 7a
tel. 027/ 334 310
e-mail: milan@abmelektro.com

Mesto rada: Prokuplje i okolina

Opis posla:

- Izrada projekata i ponuda iz oblasti elektroenergetskih instalacija jake struje. – Priprema tehničke dokumentacije

Uslovi:

- Diplomirani inženjer elektrotehnike, smer energetika ili automatika – Rad na računaru – MS Office, AutoCAD, poželjno SolidWorks – Poželjno radno iskustvo na izradi projektne dokumentacije elektroenergetskih instalacija i detekcije požara kao i izvođenje radova istih. – Poželjno posedovanje licenci 350 i 450.

Rok za konkurisanje: Do popune.

Skoro postavljeni poslovi ABM ELEKTRO DOO

Pregledano: 1197 puta