0

Aplikacija

Radnik za rad u fast food-u (više izvršilaca) Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 10-01-2019)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog
renomiranog klijenta Gyropolis iz Beograda potražuje radnike na poziciji:

Radnik za rad u fast food-u (više izvršilaca)

Mesto rada: Makedonska 5, Tržni centar “Staklenac”, Beograd

Opis poslova:
Pečenje i sečenje girosa, pakovanje
Održavanje higijene radnog prostora

Uslovi:
Iskustvo je poželjno ali nije neophodno, bitna je želja za radom
Spremnost za stalno usavršavanje
Radnici koji mogu proizvoditi hranu u skladu sa definisanim procedurama I standardima

Nudimo:

Zarada od 35.000,00 – 50.000,00 dinara
Dnevnice
Osposobljavanje za rad
Mogućnost napredovanja
Rad u prijatnom okruženju
Probni rad u trajanju od 7 dana
Jasno definisana zaduženja
Radno vreme u dve smene od 9-17h ili od 17h-01h
Topli obrok na poslu,
Obezbeđena oprema za rad

Napomena ;

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se
njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Obavezna fotografija kandidata na radnoj biografiji.

Prijave slati na
zaposlenje@partners-orka.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefone:
011/2683486
064/1260055

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 63 puta