0

Aplikacija

Saradnik u redakciji internet portala m / ž Praksa

na Hm Team u Beograd (Poslato na 15-01-2019)

Internet portal www.hotelmanager.rs je sa radom počeo u oktobru 2017. godine. Od samog početka rada portala, misija nam je da postanemo jedinstveni portal namenjen hotelijerima. Svakodnevno na portalu se mogu naći najnovije vesti i informacije ali i intervjui iz oblasti hotelijerstva i turizma. Posebno smo ponosni na platformu za zapošljavanje, preko koje je na 400 oglasa za posao konkurisalo oko 7000 kandidata. Do sada smo sarađivali sa gotovo svim hotelima u Beogradu i Srbiji. Intervjuisali smo najbolje menadžere i druge ličnosti.
Zbog konstantnog rasta i razvoja postojećih i novih projekata, želimo da pojačamo naš tim.

Saradnik u redakciji internet portala m / ž

Potrebne kvalifikacije:
• Student ili apsolvent (poželjno fakulteta u oblasti turizma)
• Obavezno dobro poznavanje rada na računaru
• Poznavanje rada na društvenim mrežama

Opis posla:
• Kreiranje sadržaja, vesti, tekstova, intervjua
• Kreiranje sadržaja za društvene mreže
• Komunikacija sa hotelima i kompanijama, saradnicima

Šta nudimo:
• Nepuno radno vreme, sa mogućnošću povremenog rada od kuće
• Mogućnost poseta najboljih hotelskih događaja i konferencija
• Mogućnost komunikacije sa menadžerima hotela
• Poseta najboljih domaćih i lanaca hotela
• Obuku za rad na Wordpress platformi
• Obuku za rad na društvenim mrežama, kreiranju e-mail kampanja
• Obuku za digitalni marketing i kreiranje kampanja
• Pisanu preporuku

Napomena:
• Pozicija je namenjena mladima koji žele da usavrše znanja u oblasti marketinga i turizma
• Pozicija je zamišljena kao praksa

Očekujemo Vaše prijave. Postanite deo jedinstvenog regionalnog projekta u oblasti hotelijerstva i turizma.

Pregledano: 581 puta