0

Aplikacija

Grafički dizajner Puno radno vreme

na DEMA SOLUTIONS doo u Čačak (Poslato na 21-01-2019)

DEMA SOLUTIONS doo, Čačak

Adresa: Vojvode Stepe 113, Čačak

E-mail: g.gambuto@dema-solutions.com

Opis posla: priprema dokumenata za prevod

Uslovi rada i ostali uslovi:

minimum VI stepen grafičke struke,
bez obzira na radno iskustvo,
poznavanje engleskog jezika (viši nivo),
dobro poznavanje rada na računaru, poznavanje programa: Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Adobe Indesign, dobro poznavanje MS Office paketa (Word posebno važno),
zaposlenje na određeno vreme,
mesto rada: Čačak.

Zainteresovani kandidati treba da pošalju svoje radne biografije na mejl adresu:

g.gambuto@dema-solutions.com.

Rok za dostavljanje prijava je 21.02.2019.

Skoro postavljeni poslovi DEMA SOLUTIONS doo

Pregledano: 2540 puta