0

Aplikacija

Operater na uplatnom mestu Puno radno vreme

na MERIDIAN TECH DOO BEOGRAD u Beograd (Poslato na 30-01-2019)

MERIDIAN TECH DOO BEOGRAD
Beograd, Bulevar Mihaila Pupina 10B
e-mail: career@meridianbet.rs

Operater na uplatnom mestu
probni rad 6 meseci
8 izvršilaca (Beograd - 3, Subotica - 3, Šabac - 1, Aranđelovac - 1)

Opis posla: kucanje tiketa, rad na kasi.

USLOVI: minimum srednja stručna sprema; bez radnog iskustva; osnovna informatička obuka (Windows, Word, Excel, Explorer, Outlook). Rad u smenama, radno vreme duže od punog (48 sati nedeljno); poslodavac organizuje besplatnu obuku u trajanju od 3 nedelje (obuka nema komercijalni osnov, odnosno lica koja se uključuju u program obuke ne snose troškove po bilo kom osnovu). Trajanje konkursa: do popune. Kandidati mogu da dostave radne biografije mejlom: career@meridianbet.rs.

Skoro postavljeni poslovi MERIDIAN TECH DOO BEOGRAD

Pregledano: 1030 puta