2

Aplikacija

Vozač Puno radno vreme

na DOO„MAGNOHROM“ u Čačak (Poslato na 01-02-2019)

DOO„MAGNOHROM“ Čačak

ADRESA: 36000 Kraljevo, Magnohromska br. 1

Telefon: 036/322-340

E-mail: office@magnohrom.rs i gordana.bascarevic@magnohrom.rs

Kontakt osoba: Gordana Baščarević

Broj traženih izvršilaca: 2 (dva)

Opis posla: vozač na separaciji

Obrazovanje: bez obzira na zanimanje i stepen stručne spreme

Radno iskustvo: nebitno

Posebna znanja i veštine: vozačka dozvola „C“ kategorije

Uslovi rada: terenski rad

Vrsta zaposlenja: na određeno vreme

Zainteresovani kandidati šalju svoje radne biografije na office@magnohrom.rs ili gordana.bascarevic@magnohrom.rs,

ili pozivaju poslodavca na kontakt telefon: 036/322-340

Mesto rada: Čačak, Trbušani

Rok za dostavljanje prijava je
28.02.2019.

Skoro postavljeni poslovi DOO„MAGNOHROM“

Pregledano: 3241 puta