4

Aplikacija

MAŠINSKI INŽENJER (proizvodno mašinstvo) Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 07-02-2019)

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta, građevinska firma koja se bavi izgradnjom, montažom, građevinskim radovima, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioce na poziciji:

MAŠINSKI INŽENJER (proizvodno mašinstvo)
Mesto rada: Beograd
Opis posla:
- Statistička i dinamička analiza mehaničkih konstrukcija
- Planiranje, rukovođenje i nadgledanje postrojenja
- Organizacija, nabavka opreme; Održavanje voznog parka;
- Organizovanje održavanja i remontnog obnavljanja mašine
- Utvrđivanje kvarova i nadgledanje servisne intervencije
- Koordinacija sa mehaničarima;
- Projektovanje alata i procedura proizvodnje

Uslovi:
- VI/VII stepen stručne spreme (Mašinski fakultet)
- Minimum dve godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
- Znanje rada u AutoCad-u;
- Znanje engleskog jezika;
- Poželjna licenca ne i neophodna;
- Analitičnost;
- Vozačka dozvola B kategorija;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju i kopiju sertifikata mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs

Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 107 puta