3

Aplikacija

INŽENJER ZAŠTITE NA RADU Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 07-02-2019)

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta, građevinska firma koja se bavi izgradnjom, montažom, građevinskim radovima, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioce na poziciji:

INŽENJER ZAŠTITE NA RADU
Mesto rada: Beograd
Opis posla:
-Svakodnevno prati i kontroliše primenu mera za bezbednost i zdravlje zaposlenih na radu;
- Učestvuje u pripremi akta o proceni rizika;
- Vrši kontrolu i daje savete poslodavcu u planiranju, izboru, korišćenju i održavanju sredstava za rad, opasnih materija i sredstava i opreme za ličnu zaštitu na radu;
- Predlaže mere za poboljšanje uslova rada, naročito na radnom mestu sa povećanim rizikom;
- Sarađuje i koordinira rad sa službom medicine rada po svim pitanjima u oblasti bezbednosti i zdravlja na radu;
- Vodi evidencije u oblasti bezbednosti i zdravlja na radu kod poslodavca;
- Obavlja dodatne aktivnosti vezane za zaštitu od požara i zaštitu životne sredine.

Uslovi:
- Položen stručni ispit za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu:
- Visoka stručna sprema, iz oblasti tehničko-tehnoloških, prirodno-matematičkih ili medicinskih nauka.
- Radno iskustvo na sličnim poslovima;
- Poznavanje engleskog jezika
- Poznavanje rada sa MS Office paketom

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju i kopiju sertifikata mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs

Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 188 puta