5

Aplikacija

Kontrolor na tehnickom pregledu Puno radno vreme

na Gala luks u Beograd (Poslato na 08-02-2019)

Kontrolor na tehnickom pregledu u ovlascenjom servisu teretnih vozila

Opis posla:

Vrši kontrolu dostavljene dokumentacije i vodi računa o njenoj usaglašenosti sa fabričkom dokumentacijom o vozilu;
Provjerava opšte stanje i izgled vozila, stepen koordiniranosti,postojanje i ispravnost uređaja i sklopova koji su od značaja za bezbednu vožnju;
Utvrđuje i kontroliše sastav izduvnih gasova dizel i benzinskih motora;
Utvrđuje jačinu buke koju vozilo stvara;
Proverava da li za vozilo postoji celokupna propisana oprema i da li je ista ispravna za upotrebu;
Kontroliše da li vozilo ispunjava i sve ostale uslove propisane zakonskim i podzakonskim aktima za učešće u saobraćaju;
Overava svojim potpisom obrasce o tehničkoj ispravnosti vozila;
Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.
Uslovi:

Stručnost;
SSS - u četvorogodišnjem trajanju mašinski tehničar ili saobraćajni tehničar ili u trogodišnjem trajanju smjera automehaničar;
Radno iskustvo: 5 godina neprekidnog rada sa teretnim programom
 Položen stručni ispit za rad na liniji tehničkog pregleda;
Vozačka B kategorije;
Poznavanje rada na računaru.
Nudimo:

-Rad u prijatnom okruzenju,

-Redovna primanja

-Stalni radni odnos

-Plata 60.000

Radno vreme:

08h-16:30h

Subota 08h-12h

Kandidati koji udju u uzi izbor bice kontaktirani

Za vise informacija:

060/15-64-757,060/35-85-001

Skoro postavljeni poslovi Gala luks

Pregledano: 240 puta