0

Aplikacija

RECEPCIONER / KA Puno radno vreme

na Partners & Orka u Subotica (Poslato na 11-02-2019)

Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje i reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Phiwa doo iz Subotice radi oglašavanje za potražnjom radnika na poslovima: Recepcioner/ka

Opis posla:

– obavlja poslove prijema i smeštaja gostiju.
– prima dnevne rezervacije gostiju.
– vodi dnevni pregled zauzeća soba i obavlja potrebne administrativne poslove
oko naplate i evidencije računa.
– daje gostima informacije.
– u odsutnosti šefa recepcije i njegovog zamenika odgovoran je za celokupan rad recepcije.
– Obavlja poslove na rezervacionim sistemima (Booking.com, Expedia, HRS)
– Rešavanje prigovora i žalbi gostiju na profesionalan način
– Rad u 3 smene
– Koordinacija sa ostalim hotelskim odeljenjima i menadžmentom hotela
– Neophodno poznavanje Microsoft Office-a i Outlook-a;
– Evidencija osnovnih podataka o gostima
– Slanje potvrda o rezervaciji, ponuda, I predračuna

Uslovi:

– VI/IV stepen stručne spreme, bilo koje struke
– Znanje engleskog jezika, poželjno znanje još jednog stranog jezika
– Poželjno radno iskustvo na poslovima recepcionera
– Poželjno znanje rada na nekom od Hotelskih rezervacionih sistema….Fidelio,Opera,Brilliante…

Odgovornost:

– za poslovnost recepcije;
– za kvalitet pruženih hotelskih usluga gostima;
– za pregled zauzeća soba;
– za pravilnost naplate izdatih soba;
– za material i sredstva sa kojima rukuje

Veštine i osobine koje bi trebalo da ima recepcioner:

• Snalažljivost
• Komunikativnost
• Spremnost na saradnju
• Emocionalna stabilnost
• Odlučnost
• Odgovornost
• Samostalnost u radu
• Preduzimljivost
• Izražene organizacione sposobnosti
• Ljubaznost
• Strpljivost
• Uslužnost

Napomena:

Kandidati koji prijave CV prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 75 puta